Hoogtepunten van de kookWORKSHOP

Duur: Een lunch kookworkshop duurt uiterlijk 3 uur (met grotere groepen kan deze tijd tot 3,5 uur oplopen).
Locatie: La Cucina del Sole
Taal: Nederlands/Engels
Prijs: € 111,00 p.p.(€ 125,43 inclusief btw) 
Inbegrepen:
Prosecco met borrelhapjes bij aankomst, alle wijnen, Italiaanse bieren & non-alcoholische dranken – Italiaans mineraalwater, vruchtensap enz. – koffie/thee, 1 glaasje likeur, koken en eten, recepten voor thuis, gebruik van een schort, schoonmaken/opruimen.

BOEK NU

Opmerkingen:

  • ALLE DAGEN IN ONZE KALENDER STAAN OP “CALL TO BOOK” WAT DE LUNCHSESSIES BETREFT. BEL ONS, AJB, OF STUUR EEN MAILTJE OM TE WETEN OF DE DOOR U GEKOZEN DAG BESCHIKBAAR IS VOOR EEN LUNCHLES, BEDANKT.
    ALS HET DOOR U GEKOZEN DATUM BESCHIKBAAR IS, GAAN WE DAT ALS BESCHIKBAAR MARKEREN IN DE KALENDER EN DAN KUNT U RECHTSTREEKS VIA DEZE PAGINA RESERVEREN DOOR OP HET “BOEK NU” BUTTON TE KLIKKEN. 
  • Het minimum aantal deelnemers voor een kookworkshop tijdens de lunch is 10 (bij minder dan 10 deelnemers is de totale prijs € 1110,00 ex. btw / € 1254,30 incl. btw). 
  • Het maximum aantal deelnemers is 22.
  • Deze lunchkooklessen beginnen rond 10.30/11.00 uur (iets later kan ook als er geen avondles is) en eindigen rond 14.00/14.30 uur.

Lunchkooklessen 

Bij ons kun je terecht voor eenmalige lunch-kooklessen met je eigen groep, die perfect zijn voor een bedrijfsuitje, een vrijgezellenfeest of een familiereünie. Je kunt dan zelf een datum kiezen geheel conform aan jouw agenda en die van de andere deelnemers. Deze kooklessen zijn ook een uitstekende manier om aan het teambuilding van jouw groep te werken. Iedereen leert elkaar beter kennen door samen te werken aan de bereiding van een fantastische Italiaanse maaltijd. En natuurlijk door alles samen op te eten onder het genot van uitstekende Italiaanse wijnen!

MOGELIJKE MENU’S

Menu Verde

APPETIZER: crostini con paté di olive verdi e pomodorini al forno – krokante broodjes met groene olijven tapenade en geroosterde tomaatjes
HOOFDGERECHT: gnocchi al pesto – zelfgemaaakte gnocchi met de enige echte pesto alla Genovese
BIJGERECHT: tortini con ricotta e zucchine – mini taartjes met courgette- en ricottavulling
DESSERT: bicchierini con crema di ricotta – bekertjes ricotta-chocoladecrème met gemarineerd fruit.
ALLERGENEN: gluten, melk, eieren, selderij, noten

OF

Menu Rosso

APPETIZER: crostini con verdure grigliate marinate e frittatine alle erbe – crostini met gemarineerde gegrilde groenten en mini-frittata’s met gemengde kruiden
HOOFDGERECHT: maltagliati fatti a mano con pesto alla genovese – handgemaakte maltagliati pasta met pesto alla genovese
BIJGERECHT: parmigianina di zucchine – mini courgette parmigiana (lasagna-style gerecht) met tomaat, mozzarella en basilicum
DESSERT: panna cotta con gelée di vino – romige panna cotta met zelfgemaakte wijngelei.
ALLERGENEN: gluten, melk, eieren, pijnboompitten

Speciale wensen

Heeft u speciale wensen? Wilt u bijvoorbeeld alleen vegetarische gerechten? Of bent u intolerant voor bepaalde ingrediënten? Of heeft u liever dat de voertaal Engels is? We horen dat graag van tevoren zodat we een perfecte lunchkookles voor u en uw groep kunnen organiseren!

Minimum 4 characters